JESTEŚ TUTAJ: Usługi instalacyjne

Usługi instalacyjne

BUDOWA SIECI KOMPUTEROWYCH

Nasza firma może stworzyć lub rozbudować Twoją sieć komputerową. Przeprowadzimy Cię przez cały proces informatyzacji firmy! Dobrze zaplanowana sieć to swoboda w podłączaniu nowych urządzeń, gdyż ilość przewodów jest przewidziana z zapasem.

MONITORING

Dzięki dobrze rozmieszczonemu systemowi kamer, można obserwować wszystkie wymagające uwagi miejsca i reagować na odstające od normy zdarzenia. Umów się z naszym specjalistą, aby poznać możliwości, jakie daje Ci dozór wizyjny.

INTELIGENTNY DOM FIBARO

Czy chciałbyś aby twój dom był nowoczesny, oszczędny, bezpieczny i łatwy w obsłudze? Jeżeli tak to mamy rozwiązanie dla Ciebie! Automatyzacja budynków, inteligentne domy to doskonale znane nam rozwiązania które sprawdzą się w Twoim domu lub firmie.

Spawanie i pomiary światłowodowe

POMIARY ŚWIATŁOWODOWE

Zajmujemy się spawaniem włókien światłowodowych oraz wykonywaniem pomiarów torów światłowodowych. Używamy sprzętu najlepszych marek, a dzięki sporemu doświadczeniu, nasi pracownicy wykonują szczegółowe pomiary i analizę torów optycznych.

CENTRALE TELEFONICZNE

Jeżeli Twoja firma potrzebuje sprawnej komunikacji w ramach jednego lub wielu oddziałów to idealnym rozwiązaniem jest instalacja centrali telefonicznej lub wdrożenie rozwiązania teleinformatycznego skrojonego na miarę Twoich potrzeb.