JESTEŚ TUTAJ: Oferowane technologie

Oferowane technologie

MICROSOFT OFFICE 365

Pracuj wydajniej i bardziej komfortowo. Wysyłaj wiadomości e-mail, pisz teksty, dokonuj obliczeń, twórz prezentacje i udostępniaj pliki. Dzięki Microsoft Office 365 dostarczanym i wdrożonym przez Teleaudyt. Postawiliśmy na użyteczność i rozwój potencjału Twojej firmy.

BARRACUDA NETWORKS

Dedykowane rozwiązania do zabezpieczenia sieci komputerowej. Osiągnij wzrost poziomu zaufania partnerów i klientów, podnieś produktywność pracowników, zminimalizuj zagrożenia sieciowe w Twojej firmie. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

WSPIERANE TECHNIKI

Zapoznaj się z naszą ofertą wspieranych technik informatycznych takich jak archiwizacja danych, kopie bezpieczeństwa, wirtualizacja sieci, aplikacji, serwerów, pamięci masowych. Podnieś poziom bezpieczeństwa informacji i danych w swojej firmie!

INTERNET DLA BIZNESU

Usługa symetrycznego dostępu do Internetu jest skierowana do Klientów biznesowych, dla których Sieć jest niezbędna do pracy. Dedykowane łącza internetowe to wysoka niezawodność i stabilność działania. Skorzystaj z naszej oferty na profesjonalny internet.