INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą e-mailową, nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.

Możesz również odwiedzić nas w Krakowie przy ulicy Klasztornej 31. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00.

Teleaudyt sp. z o. o.

ul. Klasztorna 31, 31-979 Kraków

NIP: 6783172423

KRS: 0000716971

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgłoszeniowym przez Teleaudyt Sp. z o.o. ul. Klasztorna 31, 31-979 Kraków do celów związanych z udzieleniem odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Teleaudyt Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie od Teleaudyt Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Niniejszym informujemy, że dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu mogą być przekazywane przez administratora danych osobowych Teleaudyt Sp. z o.o. ul. Klasztorna 31, 31-979 Kraków innym podmiotom w celu organizacji oraz przeprowadzenia w/w wydarzenia, w tym poza obszar Unii Europejskiej, o ile okaże się to konieczne dla realizacji w/w celu, będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji w/w celów. Dane zawarte w niniejszym formularzu nie będą wykorzystywane do profilowania. Osoba podające dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu na prawdo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości dotyczących przetwarzania w/w danych osobowych. Niepodanie danych w niniejszym formularzu skutkować będzie brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi oraz niemożliwością otrzymywania informacji marketingowych.