praca zdalna program komunikator office 365

Jak pakiet Office 365 usprawni pracę zdalną pracowników Twojej firmy?

Oto 5 wyjątkowych zalet pracy zdalnej z pakietem Office 365.

Praca w trybie home office jest coraz popularniejsza. Według ostatnich badań aż 88% organizacji zapewnia pracownikom możliwość pracy zdalnej. Takie wyniki świadczą o kierunku, w którym zmierzają nowoczesne przedsiębiorstwa i potrzebach ich pracowników.

(więcej…)

obsluga informatyczna konferencji

Obsługa informatyczna konferencji World Seed Congress

Kolejny World Seed Congress za nami. Tym razem wydarzenie odbyło się w Nicei. World Seed Congress to międzynarodowy kongres branży nasiennictwa i ochrony plonów. Nasza firma obsługuje to wydarzenie od 5 lat.  Mieliśmy zaszczyt po raz kolejny świadczyć usługi z zakresu obsługi informatycznej konferencji. 

.

Microsoft wsparcie techniczne systemy SQL Server

Koniec wsparcia technicznego dla systemów SQL Server i Windows Server 2008 oraz 2008 R2

Od 2019 roku Microsoft przestanie wspierać technicznie systemy SQL Server i Windows Server 2008 oraz 2008 R2. Microsoft rezygnuje także z comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń dla nich.
Pamiętaj o tym, że należy przeprowadzać regularne aktualizacje zabezpieczeń systemów, aby zmniejszyć szanse narażania firmy na cyberataki. Ich wynikiem jest kradzież danych klientów, tym samym strata wiarygodności i zaufania klientów.

Continue reading

kaizala microsoft office 365 uslugi instalacyjne

Aktualności w aplikacji Kaizala od Microsoft

Kaizala od teraz jest częścią Office365. Do czego służy ta aplikacja?
Aplikacja Kaizala od Microsoft została stworzona, aby usprawnić komunikacje i ułatwić zarządzanie dużą grupą ludzi. Ułatwia ona nawiązanie kontaktu pomiędzy pracownikami firmy, jej partnerami oraz klientami. Pozwala ona na łatwe delegowanie zadań, zbieranie danych analitycznych oraz kontrolowanie działalności niezależnie od rozmiaru grupy i ilości pracowników.  
Continue reading

Co to jest chmura i dlaczego Microsoft Azure?

Czym jest chmura obliczeniowa i do czego ona służy?
Najprawdopodobniej właśnie teraz korzystasz z chmury, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy. Za każdym razem, gdy wysyłasz e-mail, oglądasz filmy czy otwierasz pliki z dysków internetowych posługujesz się właśnie chmurą.  W ostatnich latach chmura obliczeniowa uzyskała na popularności, gdyż w jej kierunku rozwijają się nowe technologie uciekając od standardowych serwerów.

Continue reading

Czy jesteś przygotowany na spełnienie wymogów rozporządzenia Ministra Środowiska?

Minister Środowiska wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym zdecydował o wprowadzeniu obowiązku monitorowania składowisk odpadów od 22 lutego 2019 roku. Wprowadzenie ustawy jest wynikiem nasilających się w ostatnich latach zjawisk w zakresie niewłaściwego zarządzania składowaniem odpadów, a w szczególności wielu pożarów w maju 2018 roku.

.

Dlaczego polecamy Office 365?

Office 365 jest zestawem ponad 20 profesjonalnych narzędzi dla każdej firmy, które usprawniają wewnętrzne procesy biznesowe. Każde z nich jest odpowiedzialne za inny filar działalności. Programów jest wiele niemniej jednak najważniejsze z nich to:

.